8. Sınıf Dershane Gruplarımız, Ankara

8. Sınıf Dershane Gruplarımız, Ankara

8.sınıf programımız özel bir gruptur. Haftasonu ve haftaiçi  ders vardır. Profesyonel eğitim kadrosuyla Odtü Mezunları Dershanesi alanında uzman öğretmenleriyle öğrencilerine birebir sınırsız etüt imkanı sunmaktadır. Öğrencilere uzman rehber öğretmenler psikolojik destek verirler. Profesyonel eğitim koçları sayesinde öğrenci koçluğu hizmeti sağlanmaktadır. Yıl boyunca toplam 840 saat ders ve sınırsız etüt imkanı sunulmaktadır. 2 temmuzdan itibaren yaz okuluyla birlikte dersler başlamakta 150 saat matematik dersi, 200 ders saati ile öğrenci eksikleri tamamlanıyor.

8 eylülden son sınava kadar haftaiçi 2 gün 3’er saat cumartesi Pazar 6’şar saat olmak üzere toplamda 18 saat ders verilir. Hafta içi bir gün 4 saat soru çözüm dersi yapılmaktadır. 32 adet deneme sınavı yapılmaktadır.

Her öğrenci için bir eğitim koçu atanarak tüm eğitim faaliyetleri ayrıntılı olarak planlanır, takip edilir ve veli bilgilendirmesi gerçekleştirilir. Öğrenci ihtiyacına göre rehberlik seansları, zamanı doğru kullanma stresle başa çıkma ve motivasyon artırma seminerleri düzenlenir. Meslek seçimi okul tercihi konusunda öğrencilere rehberlik sağlanmaktadır. Veli toplantıları, anne baba eğitimi, okul ziyaretleri, spor aktiviteleri ve çeşitli sosyal etkinliklerle öğrenci motivasyonu sağlanmaktadır. Kayıtlı olan öğrencilerin ders içi ve ders dışında dershane kurallarına uyması gerekmektedir. Verilen ev ödevleri, görev ve sorumluluklar eksiksiz yerine getirilmelidir.

Öğrencilere sınav sistemine uygun hazırlanmış güncel her ders için konu anlatımlı kitaplar verilmektedir. Her ders için ayrı hazırlanmış soru bankaları, çalışma kitapları, ihtiyaca göre ek yayın kaynakları verilmektedir. Konu kavrama, geliştirme, değerlendirme konu testleri dağıtılmaktadır. Bu programlar sayesinde öğrencilerin hızlı, güvenli,sağlam adımlarla başarıya ulaşmaları hedeflenmektedir. Uygulanan eğitim programı kapsamında hızlı konu işleyişi sayesinde daha çok test ve soru çözümüne ağırlık verilerek düzenli tekrarlarla başarıya adım adım ilerlenmektedir. Ödev gözetimi, kordineli şekilde ders anlatımı ve test çözümleriyle öğrenci sınava en iyi şekilde hazırlanmış olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan 9. Sınıf Dershane Gruplarımız, Ankara başlıklı makalemizde 9. sınıf dershane fiyatları, 9. sınıf dershaneleri ve 9. sınıf dershanesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir