ANKARA DERSHANE ÖNERİSİ

Ankara dershane önerisi Ankara Kızılay’da bulunan dershanemiz 2001’den beri hizmet vermektedir. Ankara’da hizmet veren dershanemiz öğretmen kadrosu, yöneticileri, personelleri, yayınları, sağladığı imkânlar bakımından oldukça zengindir. Dershanemize kayıtlı olan tüm öğrencilere daha önce hiçbir yerde görmediği ve de çözmediği özgün sorular çözdürüyoruz. Piyasada birbirinin kopyası bir sürü soru vardır. Bir sürü yayın ve dershane birbirinin aynısı, kopya sorular ve kitaplarla öğrencilere hizmet vermektedir. Ancak biz öğrencilerimiz için orijinal sorular hazırlayarak onların başarılı olmalarını sağlıyoruz. Ankara’nın pek çok yerinde şubesi olan bir kurum olduğumuz için bünyemizde çalışan pek çok öğretmenlerimiz var. Birlikte çalıştığımız hocalarımız düzenli olarak aylık 100 soru yazıyorlar. Yazılan sorular bir havuzda biriktiriliyor. Daha sonrasında testler, taramalar ve denemeler için havuzdan sorular seçilip hazırlanıyor. Böylece bir soru sirkülâsyonu sağlanarak hem öğretmenlerimizin kendilerini geliştirmeleri sağlanıyor hem de öğrenciler sürekli özgün sorularla kendilerini geliştiriyorlar.

Ankara dershane önerisi Ankara Kızılay’daki merkez binamızla en çok önerilen kurumlar arasında yer almaktadır. Öğrenci ve velilerin birçoğu dershanelere tonlarca para saymaktadır. Bu paraları istenilen düzgün eğitimi almadıklarında çok pişman olmaktadır. Bir sürü para sarf edip karşılığını alamayarak mağdur olmaktadırlar. Kurum olarak aldığımız paranın her kuruşuna kadar hak etmeye çalışıyoruz. Amacımız helal para kazanmak ve öğrencileri mağdur etmemektir. Öğrenci kazanırsa biz de kazanırız. Çünkü bir öğrencinin memnuniyeti karşılığında eğitimden kurumdan memnun ayrılan öğrenci bize birçok öğrenci kazandıracaktır. Tavsiyeler, olumlu yorumlar bize yeni öğrenciler kazandıracaktır. En iyi reklam ders almış, birebir kurumla etkileşim içinde bulunan öğrencinin yorumlarıdır. Sokaklarda yapılan afişlerden, reklamlardan daha çok getirisi vardır. İnsanlar tanıdıkları güvendikleri kişilerin düşüncelerini, yorumlarını daha çok önemserler. Güvendiğimiz ve tanıdığımız biri bize tavsiye ederse onun söylediklerini ciddiye alırız. Öğrencilere verilen her emeğin karşılığı fazlasıyla gelecektir.

Ankara dershane önerisi öğrencilerden gelen eleştiriler doğrultusunda ilerlemektedir. İyi eleştiri ve yorumlar bizi ileriye yöneltecektir. Bu yüzden öğrencilerden gelen öneri ve tavsiyeleri ciddiye almalıyız. 1öğrencinin memnuniyeti bize 10 öğrenci kazandırır. Aynı şekilde 1 öğrencinin şikayeti bize10 öğrenci kaybettirir. Parlak nesiller ve genç beyinler için onları köreltmeden iyi bir eğitim sunmalıyız.

Bir önceki yazımız olan ANKARA BUTİK DERSHANELER başlıklı makalemizde ankara butik dershaneler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir