Ankara LYS YGS Yaz Kampları

Ankara dershaneleri öğrencilerine başarılı odaklı, bire bir koçluk destekli program sunmaktadır. öğrencilere nasıl ders çalışması gerektiğini öğreterek evde maksimum verimle ders çalışması sağlanmaktadır. Ankara ygs yaz kampı hizmetimizle çocuklarınıza ders çalış demek zorunda kalmayacaksınız. Ders çalışma alışkanlığı olmayan veya nasıl ders çalışması gerektiğini bilmeyen öğrencilerin faydalanabileceği 210 saatlik bir yaz kampı programı sunmaktayız. pazartesi, salı, çarşamba, perşembe, cuma olmak üzere haftanın 5 günü 09:30 ile 17:30 saatleri arasında yapılmaktadır. Yaz kampımızda öncelikle öğrencinin eksik olduğu konular tespit edilir. Eksik konular 3-5 kişilik gruplarda döngülü şekilde anlatılarak konunun anlatım kısmı tamamlanır. Öğrencinin temelinde konuyla ilgili eksiklik varsa tamamlanmış olunur.

            Ankara ygs yaz kursları ders kampı planlaması 09:00-13:00 arası konu anlatımı ile başlar. Konu anlatımından sonra öğrenci eve gönderilmeden evde yapacağı tüm çalışmalar öğretmen gözetiminde yapılmaktadır. Öğrenci tüm çalışmaları burada tamamladığı için evde çalışma yapmasına gerek kalmaz. Ayrıca öğretmen gözetiminde çalıştığı için takıldığı yerlerde destek alabilmektedir. Yaz kampının faydalarını;

  • Öğrencinin ders çalışma alışkanlığı olur.
  • Öğrenci öğrenim hayatı boyunca en çok ihtiyaç duyduğu öğrenme ve çalışmayı öğrenir.
  • Öğrenci tüm çalışmaları öğretmenlerin gözetiminde kursta tamamladığı için ailenin öğrenciye sürekli çalış diye telkinde bulunmasına gerek kalmayacaktır. Bu da aile ve öğrenci arasında oluşabilecek gerginliği ortadan kaldırıp güzel bir diyalog oluşmasını sağlayacaktır.
  • Öğrenci konuları dinleyip eve gitmiş olsaydı evde takıldığı noktada teknik destek alamaz ve gün boyu o soru konu için zaman kaybederdi.Bu da öğrenciye vakit kaybettirip öğrencinin tüm gününe mal olurdu.

Ankara lys ygs yaz kampı öğrencilerin kabusu haline gelen matematik, biyoloji, fizik, kimya gibi sayısal dersler yanında tarih, edebiyat coğrafya gibi sözel konular için öğrenci ihtiyacına göre dersler verilmektedir. Alınan derslerle ilgili konu anlatımı yanında soru çözümü, kontroller ve pek çok uygulama kamplarda öğrencilere sunulmaktadır. kamplara katılan öğrenciler grup içinde toplu hareket etmeyi öğrenirken aynı zamandan kendi başarı haritasını da çizmeyi öğrenir. Öğrenci gruplarıyla sağlanan sinerji sayesinde öğrenme süreci keyifli hale gelen öğrencilerin öğrenme hızında da artış görülür.

Bir önceki yazımız olan Ankara Dershane Fiyatları başlıklı makalemizde ankara dershane fiyatları, dershane fiyatları ve dershane fiyatları ankara hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir