Ankara MİS Dershaneleri

Ankara Mis Dershanesi olarak Teog yerine gelen yeni sınav sistemi olan Milli İzleme Sınavı’nda öğrencilerimizin başarılı olması için sistemimizde gerekli düzenlemeleri yaptık. Yeni sınav sistemi açık uçlu soruların yer aldığı yeni bir sistemdir.  Açık uçlu sorularla yapılacak sınavlarla her öğrencinin eğitim seviyesi takip edilecek, eksikleri saptanacak, öğrenciye özel kişiselleştrilmiş ev ödevleri verilecektir. Milli İzleme Sistemi ile süreç odaklı ölçme ve değerlendirme yapılacaktır. Sistem her öğrencinin ne kadar bildiğini değil, neleri öğrenip neleri öğrenemediğini tespit edilecek ve buna göre öğrenme eksikliklerini gidermek için her öğrenciye özel geri bildirim sağlayacaktır. Proje kapsamında soru bankası yazılımı, veri tabanı izleme yazılımı ve analiz ekibi oluşturulacaktır. Müfredat doğrultusunda konu anlatımlı kitaplar ve soru bankaları hazırlanacaktır.

Ankara Mis Dershaneleri olarak yeni sistemde öğrencilerin yaşadıkları kaygı ve endişeleri ortadan kaldırarak onlara başarıya sevk edeceğiz. Açık uçlu sınav sistemine uygun olarak açık uçlu soruların olduğu deneme sınavları yaparak öğrencilerin bol bol alıştırma yapmasına imkan tanıyacağız. Öğrencilerin kendilerini doğru ifade edebilme yeteneklerine önem veren açık uçlu sorularda başarı için öğrencilerin Türkçeyi doğru ve düzgün kullanma yetenekleri kontrol edilecektir. Kurum olarak öğrencilere gerek duydukları konuları en iyi kalıcı şekilde öğreteceğiz. İyi öğrenilen konularla ilgili konu sonu tarama sınavları ve her ay yapılacak olan denemelerle öğrenciler sınava konuları bilerek gireceklerdir. Böylece de başarı kaçınılmaz bir son olacaktır.

 Ankara Mis Dershanesi Fiyatları sağlanan imkanlar ve yeni sınav sistemi için uygulanacak yeni sınavlar için gayet makul fiyatlardır. Amaç yeni sınav sisteminde belirlenen açık uçlu sınavlara bol pratik yaparak öğrencileri iyi şekilde hazırlamaktır. Sınavlarda kullanılan açık uçlu sorularla öğrencilerin bilgiyi kullanmaları ve muhakeme yeteneklerini geliştirmeleri teşvik edilecektir. İzleme çalışması sırasında uygulanacak anketler yoluyla eğitim sürecine etki eden diğer faktörler tespit edilecektir. Kurum olarak yeni uygulanacak olan sınav sistemine öğrencilerimizi en iyi şekilde hazırlamak amacımızdır. Öğrencilerimize vereceğimiz rehberlik dersleriyle onların sınav endişelerini düşürerek kaygılarının sınavda başarısız olmalarını engellemeye çalışmaktır. Çok iyi hazırlanılan bir sınavda yaşadığımız kaygılar öğrencilerin kötü sonuçlar almasına neden olabilir. Bunun gibi bir durumla karşılaşılmaması için verdiğimiz iyi eğitimler yanında öğrenci koçluğu ve rehberlik eğitimleri sayesinde öğrencilerin başarılarını sağlıyoruz.

Bir önceki yazımız olan Ankara YKS Dershaneleri başlıklı makalemizde ankara yks dershaneleri, ankara yks dershanesi ve yks dershanesi ankara hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir