Ankara YKS Dershaneleri

Ankara YKS Dershaneleri olarak, teknolojinin hızla geliştiği ve bilgi çağı olduğumuz son zamanlarda eğitim veren kurumlarımızı geliştirmek ve yenilemek için çaba gösteriyoruz. Eğitim- öğretim sisteminde kalite ve mükemmelliği esas alarak öncelikli hedefimiz öğrencilerimize en iyi eğitimi verebilmektir. Öğrencileri ezbere sevk eden kalıp bilgilerin verildiği eski sistem artık geçerliliğini yitirdi. Günümüzde araştıran, sorgulayan, çözüm odaklı, özgüveni yüksek, milli ve evrensel değerlere sahip, kendini geliştiren bir nesile ihtiyacımız var. İşte bu ihtiyaçtan hareketle bizde öğrencilerimizi bu farkındalıkla yetiştirmeye çalışmaktayız. Alanında uzman öğretmen kadromuz ve seçkin idari personelimizle Ankara’nın merkezinde hizmet veren bir kurumuz. Ankara’nın merkezinde yer almamız sebebiyle diğer tüm semtlerden dershanemize kolayca ulaşım sağlanabilmektedir.

Ankara YKS Dershanesi olarak bizi diğer kurumlardan ayıran temel farkımız klasik eğitim anlayışını terk ederek tamamiyle modern bir anlayışla eğitim hizmeti veriyoruz. Yeni sınav sistemindeki değişikliklerin farkında ve bilincinde olarak bu konuda gerekli düzenlemeleri yapmış bulunmaktayız. İki oturumda gerçekleşecek olan YKS’nin ilk oturumunda öğrencilere temel yeterlilik testi uygulanacaktır. Bu testte adayların muhakeme, akıl yürütme, mantıklı düşünme, Türkçeyi doğru kullanma, okuma, anlama, kavrama ve dil hakimiyetiyle temel matematiksel ilişkilerden yararlanmasının amaçlandığı bir sınavdır. Bu sisteminde de öğrencilerin korkutup endişelenmelerine izin vermeyeceğiz. Amacımız öğrencilere bu süreçte en iyi eğitimi vererek öğrencilere sınavda başarılı olmalarını sağlamaktır. Türkçe ve matematik sorularından oluşan Temel Yeterlilik Sınavı müfredata göre hazırlanmış 40 Türkçe 40 matematik sorusundan oluşacaktır. Bizde dershane olarak Türkçe ve matematiğin bu kadar önemli olacağı yeni sistemde dersleri Türkçe ve matematik ağırlıklı işleyeceğiz. İlk oturumu oluşturan bu sınav ilk aşama olduğu için tüm öğrencilerin girmesi zorunludur. Burada alınan puan önemli olacaktır.

Ankara YKS Dershanesi fiyatları verilen eğitime hizmet kalitesine göre gayet uygun fiyatlardır. Eğitim tüm öğrencilerin hakkıdır. Ancak çoğu veli maddi imkansızlıklardan ötürü çocuklarını dershaneye yollayamadıkları için hak ettikleri eğitimi alamayan öğrenciler çok üzülmemektedir. Ancak biz kurum olarak öğrencilere gerekli kolaylıkları sağlıyoruz. Öğrencilerimize ihtiyaç duydukları okul dersleri dışında birçok eğitim vermekteyiz. Sınav sürecinde olan pek çok gencin ihtiyaç duyduğu rehberlik hizmetiyle öğrencilerimize stresle başa çıkma eğitimi vermekteyiz. Verdiğimiz tüm bu hizmetlerle  öğrencilerimiz için iyi bir geleceğin temellerini atmaktayız.

Bir önceki yazımız olan Ankara LYS YGS Yaz Kampları başlıklı makalemizde ankara lys yaz kampları, Ankara LYS YGS Yaz Kampları ve ankara ygs yaz kampları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir