Butik Dershane Fiyatları, Ankara

Butik dershaneler fiyatları Türkiye genelinde son zamanlarda hızla yayılmaktadır. Fiyatlarda değişiklik göstermektedir. Her ilin sosyoekonomik yapısı birbirinden farklıdır. İllerin ekonomik olarak farklı fonksiyona sahiptir. Ankara Türkiye’nin başkenti olan cumhuriyetten bugüne gelişerek büyüyen bir kenttir. Cumhuriyet öncesinde bozkırın bir küçük köyü olan Ankara şimdi kocaman bir metropol haline gelmiştir. 1923’ten itibaren hızlı gelişerek büyümektedir. Başkent olması sebebiyle Ankara Türkiye’nin kalbidir. Tüm bakanlıklar, resmi kurum ve kuruluşların tamamı ya da ana merkezleri Ankara’dadır. Memur kenti olan ilde pek çok öğrenci vardır. Öğrencilerin çokluğuna bağlı olarak özel okulların, dershanelerin, üniversitelerin sayısı epey fazladır. Pek çok yerden öğrenci göçüne uğramaktadır.

Butik dershaneler fiyatları birbirinden farklılık göstermektedir. Çünkü dershanelerin imkanları birbirinden farklıdır. Fiyat konusunda farklılığa birçok etken sebep olmaktadır. Bazı dershaneler merkezi bir yerde bulunur. Bu merkezilik sayesinde birçok ilçeden kolaylıkla ulaşım sağlanabilir. Bu da fiyatı değiştirecektir. Ancak bazı dershanelerin birçok yerde şubesi vardır. Merkezi bir yerde bulunan dershaneyle ilçelerde bulunan dershanelerin fiyatı değişmektedir. Merkezi yerlerde bina kirası, aidat, bulunduğu yer, öğrenci sayısı, olanakları değişmektedir. Bu sebeple dershane fiyatı da bu sebepler nedeniyle değişip artmaktadır. Ayrıca dershanenin butik dershane olup olmaması da fiyatı değiştirecektir. Butik dershanelerde pek çok imkân mevcuttur. Öğrenci sayısının az olması avantajı sebebiyle öğrencilerle daha yakından yüz yüze eğitim imkânı sağlanmaktadır.

Butik dershaneler fiyatları Ankara Kızılay’da başlayan dershanecilik hayatımıza diğer ilçelere yeni şubeler açarak devam edeceğiz. Kızılay’da başladığımız öğretim hayatımıza büyüyüp Ankara geneline yayılarak sürdürmeye çalışacağız. Butik dershane olarak kurumsal hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Öğretmenlerimizi alanı iyi bir dereceyle bitirmiş ve kendini sürekli yenileyen öğretmenlerimiz vardır. Yayınlarımız akademik kaynakların taranmasıyla oluşturulmuş, her yıl yapılan değişikliklerine göre yenilenen kitaplardır. Soru bankaları, taramalar, denemeler öğretmenlerimizin yazdığı orijinal sorulardan oluşmaktadır. Öğrencilerimize birçok kaynak kitap veriyoruz. Soru bankalarındaki orijinal sorularla sınava hazırlanırlar. Verilen soru bankalarının dışında ders esnasında konu somlarında hocalar tarama testleri uygulamaktadır. Tarama testlerinin sonuçlarına göre eksiklikler doğrultusunda ek testler verilmektedir. Konular öğrencilerin konuyla ilgili sıkıntıları kalmaması adına ek testler, anlatımlar, tekrarlar ve etütler verilerek çözülmektedir.

Bir önceki yazımız olan Rehberlik başlıklı makalemizde rehberlik hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir