Odtülüler Dershanesi | Hakkımızda

Odtülüler Dershanesi

Odtülüler Dershanesi olarak eğitimde kaliteye ve mükemmelliğe büyük önem veren bir kurumuz. Günümüzde ezbere dayalı yanlış eğitim sistemi hem öğrencilerimizi hem velilerimizi mağdur etmektedir. Öğrencilerimiz yanlış sistemin kurbanı olarak yıllarca okuyup sonra hiçbir şey bilmeyen boş bireyler olarak mezun olmakta ve bu durum kendilerine olan güvenlerini kaybetmelerine neden olmaktadır. Sınıfları geçme amacıyla öğrendikleri ezber bilgiler sonrasında uçup gidiyor ve bu da öğrencinin kendini yetersiz görmesine sebep olmaktadır. Günümüz gereklerini karşılamaktan uzak, ezberci, kalıplaşmış eğitime karşı olarak biz Odtülüler Dershanesi çözüm odaklı, araştıran, sorgulayan, özgüvenleri yüksek bir gelecek hedeflemekteyiz. Sunduğumuz her hizmette kaliteyi ve mükemmelliği esas alan anlayışımız ile seçkin eğitim, öğretim ve idari kadromuzu bünyemizde birleştirmekteyiz.

Bizi diğer eğitim kurumlarından ayıran özelliğimiz klasik eğitim anlayışından ayrılarak modern bir eğitim sistemini hayata geçirmektir. Bu farkındalıktan yola çıkarak ülkesine ve değerlerine bağlı, donanımlı, araştırmacı, sorgulayan, evrensel değerlere açık ve dünya ile entegre nesiller yetiştirmeyi çalışmaya devam edeceğiz.6-8 kişilik sınıflarla butik dershane anlayışına sahibiz. Öğrencilerimize eğitim koçluğu yaparak sınırsız etüt imkanı sunuyoruz. Sistemimizde uyguladığımız sıfırlama ve hafıza teknikleriyle eğitimin verimini ve kalitesini artırmaktayız. Yanlış yöntemlerle uzun  zaman öğrenemediği konuları öğrencilerimiz uyguladığımız tekniklerle kısa sürede öğrenebilmekte ve bilgileri kalıcı belleğe yerleştirmektedir. Bu durumda öğrencilerimizi avantajlı hale getirmektedir ve sınav sürecinde onları rakiplerinin bir adım önüne geçmesini sağlamaktadır.

Tam gün eğitim anlayışıyla hizmet veren kurumumuz butik dershane anlayışıyla öğrencilere daha yakından birebir ilgi göstermekteyiz. 6-8 kişilik sınıflarımız ve kişiye özel gruplarımızla eğitimde verimi ve başarıyı artırmayı  amaçlamaktayız. Odtülüler Dershanesi olarak verdiğimiz öğrenci koçluğu hizmetiyle öğrencilerin geleceğini başarı ve huzurla şekillendirmekteyiz. Öğrencilerimize verdiğimiz hızlı okuma teknikleriyle daha hızlı ve anlayarak okuma ve soru çözmelerini sağlamaktayız. Velilerimize sunduğumuz danışmanlık hizmetiyle bilgilendirdiğimiz velilerimiz sınav sürecinde olan çocuklarına nasıl davranmaları gerektiğini öğrenerek onlara doğru bir şekilde destek olmaktadır.   Köklü deneyimimiz, kaliteyi esas alan hizmet anlayışımız ve seçkin eğitim kadromuzla sınav yolculuğunda öğrencilerimizin ve velilerimizin yoluna ışık tutmaktayız. Öğrencilerimiz yüksek motivasyona dayalı eğitim modelimiz ile başarılarını katlarken, velilerimize ise profesyonel hizmet almanın rahatlığını yaşamak kalır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir