Özel Ders, Ankara

Özel Ders, Ankara

Odtülüler Dershanesi olarak öğrenci ihtiyacına göre istenilen derslerde özel ders verilmektedir. Matematik, Fransızca, İngilizce, Almanca, fizik, kimya, biyoloji, dil anlatım gibi derslerde özel dersler verilmektedir. Bu dersleri sevmeyen  ve yardım almadan başarmakta zorluk çeken soru çözümünde destek isteyen çalışma stratejisini belirlemeye çalışan ve farklı uygulamalarla başarısını artırmak isteyen öğrenciler destek alabilir. Verilen özel dersler sayesinde öğrenci dersi direkt ve daha hızlı alabilmektedir. Korkutucu olarak görülen dersler uygulamalar ve profesyonel eğitim teknikleriyle sayesinde keyifli bir hal alıyor. Öğrenci aldığı dersi daha kalıcı bir biçimde öğrenir ve bilgilerin silinmesi zorlaşır. Takıldığı konularda öğretmenlerinden hızlıca geri dönüş aldığı için başarı yolculuğunda emin adımlarla ilerler. Her öğrenci eşit, profesyonel ve kalite bir eğitim alır.

Odtülüler Dershanesi dersler öğrenci ve veli isteğine göre kurumda yada öğrenci evinde verilmektedir.  Ders verilecek yere göre anlaşma yapılmaktadır. Ortam tamamen öğrencinin çalışması ve konsantre olması için özel olarak hazırlanır. Yalıtılmış, sessiz ve huzurlu ortamlarda öğrencinin ihtiyacı olan dersi alması sağlanır. Öğrencinin ders çalışmasına engel olan tüm durumlar ortadan kaldırılır. Öğrenciyle yaratılan sinerji sayesinde öğrenme süreci keyifli hale gelerek öğrencinin öğrenme hızı artış gösterir.   Öğrenci ihtiyacına göre haftalık ve yıllık olarak ders saatleri belirlenmektedir. Dersler diğer eğitim yılına sarkmadan içinde bulunulan eğitim yılı içerisinde bitirilmektedir.

Odtülüler Dershanesi olarak profesyonel ve kaliteli hizmet verme amacındayız. Bu sebeple tüm kurum olarak çalışanlarımızla birlikte eğitimde en iyiyi vermeye çalışıyoruz. Öğretmenlerimiz alanında uzman ve öğrenci ile güçlü empati yeteneğine sahip bireylerdir. Öğrenci ile en etkili iletişimi kurma konusunda kendilerini geliştirmeye çalışan bireylerdir. Özel derslerde ciddi disiplinli ancak öğrenciyi sıkmadan konsantrasyonlarını kaybetmelerine izin vermeyen bir sistemle eğitimlerini en iyi şekilde verme konusunda disiplinli ve yüksek performansa sahip kurumuz. Öğrencilerimizin hedefledikleri başarılarına ulaşması en büyük gayemizdir. Üstün başarı ve güven ortamımızla öğrencilerimize başarı, bilgi ve nitelikli eğitimin kapılarını açıyoruz.

Eğitimde en kilit noktalardan biri öğrencilerin istek ve motivasyonu diri tutmak olduğu için öğrencideki ilgi ve motivasyon düzeyini en yüksek seviyede tutarak  eğitimin seviyesini artırmayı hedefliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Eğitim Sistemimiz başlıklı makalemizde eğitim sistemimiz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir